skip to main
|
skip to sidebar
Jos jedan dan...
недеља, 21. фебруар 2010.
E kad bi baba...
Za pocetak su na mojoj strani godine iskustva...
Protiv mene saznanje da sada bar znam da nista ne znam...
KO zna zasto je to dobro?
Почетна
Пријавите се на:
Постови (Atom)
Пратиоци
Архива чланака
▼
2010
(1)
▼
фебруар
(1)
E kad bi baba...
Основни подаци о мени
jesy
majka cerka i supruga sa viskom slobodnog vremena i zeljom da jednoga dana kada poraste bude velika zvezda
Прикажи мој комплетан профил