skip to main
|
skip to sidebar
Jos jedan dan...
недеља, 21. фебруар 2010.
E kad bi baba...
Za pocetak su na mojoj strani godine iskustva...
Protiv mene saznanje da sada bar znam da nista ne znam...
KO zna zasto je to dobro?
Нема коментара:
Постави коментар
Почетна
Пријавите се на:
Објављивање коментара (Atom)
Пратиоци
Архива чланака
▼
2010
(1)
▼
фебруар
(1)
E kad bi baba...
Основни подаци о мени
jesy
majka cerka i supruga sa viskom slobodnog vremena i zeljom da jednoga dana kada poraste bude velika zvezda
Прикажи мој комплетан профил
Нема коментара:
Постави коментар